Meist

RandRilu Salong on oma motoks võtnud kirjaniku Maya Agelou kuulsad sõnad:

 

" I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."

 

Meie jaoks tähendab see, et soovime pakkuda meeldejäävat salongi kogemust hea teeninduse ja rõõmsa seltskonnaga, lisaks kõrgele kvaliteedi standardile.

MEIE VÄÄRTUSED:

  •  LOJAALSUS

         ,Be Present ' Olla alati parim versioon iseendast. Diskreetne ja usaldusväärne. Märgata teisi, pakkuda sellega kindlustunnet teistele tiimi liikmetele ja                         meie klientidele.

  •  RÕÕMSAMEELSUS

         Nautida oma tööd ja tunda sellest rõõmu ja uhkust. Särada ja lasta ka teistel särada. Olla avatud meelega, naeratada, kallistada ja teha komplimente,                         pakkudes sellega tunnustustust.

  •  PROFESSIONAALSUS

         Olla kursis oma ametis toimuvaga, uudishimulik, tunda huvi ja teavitada ka teisi tiimi liikmeid. Panustada enese harimisele ja jagada teadmisi ka teistega.                   Osata kuulata kliente, jagada soovitusi ja näpunäiteid. Olla täpne, kohusetundlik, vastutustundlik ja hoida salongis head ja sõbralikku õhkkonda, ning üleüldist           korrashoidu, lisaks oma isikliku töökoha omale.

Oma töös kasutame tooteid KEVIN.MURPHY poolt, mille COLOR.ME juuksevärvid on keskkonna sõbralikud, ei testita loomade peal ning baseeruvad võimalikult looduslikel koostisainetel, sisaldades mett, granaatõuna ning sheavõid. Viimistlusvahendid on samuti keskkonna säästlikud ning ei sisalda sulfaate ja parabeene.

 

 

Järgnevalt saa tuttavaks ka meie salongi kollektiiviga:

Juuksur Stilist Raimo Suviste

RAIMO SUVISTE

Juuksur/Stilist

#madebyrandriluraimo

Koolitaja Juuksur Stilist Jumestaja Risto Pillaroo

RISTO PILLAROO

Koolitaja / Juuksur-Stilist / Jumestaja

#madebyrandriluristo

TRIIN KÕRGMAA

Juuksur 

Saage tuttavaks, tema on Triin.

Triin on töötanud RandRilu salongis 5 aastat. Triin lõpetas Eesti Esimese Erakosmeetika kooli juuksuri eriala ning juuksuriks saamine on olnud Triinu unistus juba lapsepõlvest. Pange tähele, unistused täituvad!

Triin armastab juuksuritöö juures kõige rohkem värvimistöid, lihtsamad värvimised, eritehnikad ja üle- üldse kõiksugu värvimised millest saab ägedaid tulemusi voolida, seega kõik kes ootavad enda juustesse tagasihoidlikumaid tulemusi või julgemaid värve/toone on Triinu juurde väga oodatud.

Vabal ajal leiab Triinu tennisetrennist, SUP-i lauaga veemõnusid nautimast või oma koduaiast lillede (silmailu) eest hoolitsemast.

Triin hindab inimestes enim ausust ja positiivsust, õnneks Triin ise kiirgab samu omadusi 100% kui mitte rohkemgi veel

Lemmik värv: VALGE JA TUMESININE

Triin:”Minule meeldib RandRilus töötada kuna kolleegid on väga toredad ja meil on palju toredaid projekte ja üritusi milles saab kaasa lüüa

Minu jaoks on RandRilu salongi kliendid avatud ja sõbralikud!

#madebyrandrilutriin

KAROLIN ROOSIPUU

Juuksur 

Saage tuttavaks, tema on Karolin RandRilu Viimsi salongi juhataja.

Karolin on töötanud juuksurina RandRilu salongis tublid 3,5 aastat. Karolinile meeldib juuksuri töö juures enim see, et see on loominguline tegevus ja nagu ta ise ütleb, ta on “team player” ehk väga meeldib meeskond ja meeskonnatöö!

Eriti armastab karolin blonde päid kaunistada erinevate värvi- ja tooninüanssidega ning täpsed meestööd on meelepärased.

Seega, kõik kes tunnevad, et just see on see mida sinu pea ja juuksed ihkavad siis Karolin on õige inimene.

Vabal ajal veedab Karolin enamasti looduses discgolfi radadel ja seda pea iga päev teiseks toredaks hobiks on tal motokross

Karolin:” Mina hindan inimestes enim ausust ja kokkulepetest kinnipidamist”!

Lemmik värv: MUST JA TUMELILLA

Minule meeldib RandRilus töötada kuna siin ma saan oma aega hästi planeerida, märksõna on kindlasti paindlikkus ja esialgu ka selle tõttu kuna asukoht on soodne, kodu lähedal, nüüd on aga salong saanudki minu teiseks koduks

Meie salongi klientuur on avatud meelega ja jutuga. Minu teine perekond.

#madebyrandrilukarolin

KÄRT PIHLAK

Juuksur

Saage tuttavaks, tema on Kärt.

Kärt on töötanud juuksurina tublid 32 aastat, mille jooksul on ta ennast koguaeg kursis hoidnud kaasaegsete trendidega.

Kärdile meeldib juuksuri töö juures kõige rohkem erinevate inimestega suhtlemine ja igasugused erinevad erialased väljakutsed.

Kärdi juurde võiksid pöörduda inimesed, kes soovivad endale kauneid soenguid, nii lihtsamaid kui uhkemaid üles pandud soenguid või ägedaid värvitöid. Nagu Kärt ise ütleb:” See on loovam”.

Vabal ajal võib Kärti leida pilatest tegemast, koeraga jalutamast, savi voolimast või head kirjandust lugemas

Kärt:” Mina hindan inimestes kõige enam ausust, siirust ja abivalmidust”!

Lemmik värv: KORALLROOSA JA FUKSIAROOSA

Minule meeldib Randrilu salongis töötada kuna siin on noored ja arenevad inimesed, tunnen end kohe nooremana. Inimesed, kes tahavad koguaeg ajaga kaasas käia, see pakub mulle suurt elamust, edasiminek mulle meeldib.

Meie salongi kliendid on kõik väga rõõmsad, toredad, avatud ja lähevad uuendustega kaasa.

#madebyrandrilukärt