Meist

RandRilu Salong on oma motoks võtnud kirjaniku Maya Agelou kuulsad sõnad:

 

" I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."

 

Meie jaoks tähendab see, et soovime pakkuda meeldejäävat salongi kogemust hea teeninduse ja rõõmsameelse seltskonnaga, lisaks kõrgele kvaliteedi standardile.

MEIE VÄÄRTUSED:

  •  LOJAALSUS

         ,Be Present ' Olla alati parim versioon iseendast. Diskreetne ja usaldusväärne. Märgata teisi, pakkuda sellega kindlustunnet teistele tiimi liikmetele ja                         meie klientidele.

  •  RÕÕMSAMEELSUS

         Nautida oma tööd ja tunda sellest rõõmu ja uhkust. Särada ja lasta ka teistel särada. Olla avatud meelega, naeratada, kallistada ja teha komplimente,                         pakkudes sellega tunnustustust.

  •  PROFESSIONAALSUS

         Olla kursis oma ametis toimuvaga, uudishimulik, tunda huvi ja teavitada ka teisi tiimi liikmeid. Panustada enese harimisele ja jagada teadmisi ka teistega.                   Osata kuulata kliente, jagada soovitusi ja näpunäiteid. Olla täpne, kohusetundlik, vastutustundlik ja hoida salongis head ja sõbralikku õhkkonda, ning üleüldist           korrashoidu, lisaks oma isikliku töökoha omale.

 

Oma töös kasutame tooteid KEVIN.MURPHY poolt, mille COLOR.ME juuksevärvid on keskkonna sõbralikud, ei testita loomade peal ning baseeruvad võimalikult looduslikel koostisainetel, sisaldades mett, granaatõuna ning sheavõid. Viimistlusvahendid on samuti keskkonna säästlikud ning ei sisalda sulfaate ja parabeene.

 

Saa tuttavaks ka meie salongi kollektiiviga:

RAIMO SUVISTE

Juuksur/Stilist

Juuksur Stilist Raimo Suviste

#madebyrandriluraimo

RISTO PILLAROO

Koolitaja / Juuksur-Stilist / Jumestaja

Koolitaja Juuksur Stilist Jumestaja Risto Pillaroo

#madebyrandriluristo

ARGO ROHTLA

Juuksur / Jumestaja / Küünetehnik

#madebyrandriluargo

JANETTE ISKÜL

Noorjuuksur 

Saage tuttavaks, tema on Janette RandRilu Tallinna salongi juhataja.

Janettel on koolilõpust möödas pea poolteist aastat ja praktika ajaga kokku on ta töötanud RandRilu salongis kohe 2 aastat. Juuksuri amet köitis teda juba teismelisena aga oskusi läks ta omandama hoopis aastaid hiljem.

Eriti kirglikult suhtub Janette juuksuritöös meestelõikustesse ja kõikidesse helestus töödesse (balayage, highlights ja igasugused eritehnikad in general) seega kõik selliste lõikuste ja vävide austajad on väga oodatud tema juurde!

Vabal ajal meeldib Janettele tegeleda muusikaga, eriti laulmise ja klaverimänguga.

Janette:”Inimestes hindan enim ausust ja eriti atraktiivseks teeb inimene kes on millegi suhtest väga kirglik ja püüdlik, olgu selleks tema töö või mõni hobi”.

Lemmik värv: KOLLANE JA ORANŽ

Minule meeldib RandRilus töötada, sest siin on head inimesed ja palju toredaid ja õpetlikke projekte milles saab kaasa lüüa.

Meie salongi klientuur on värvikas ja inimesed humoorikad, igav ei hakka kunagi :)

Broneeri aeg Janette juurde!

#madebyrandrilujanette

HEDY ÕUNAID

Noorjuuksur 

Saage tuttavaks, tema on Hedy.

Hedy on töötanud juuksurina järjepidavalt ja täiskohaga alates 2021 aasta algusest, kuigi kooli lõpust on möödas juba 3 aastat, siiani on juuksuri töö olnud pigem hobi teise töö kõrvalt. Hetkel on Hedy jaoks juuksuri töös kõik osad pinget pakkuvad, kuna nagu ta ise ütleb:”Kõik on alles õpijärgus ning iga asi ja tegevus on veel väga- väga põnev” Kuigi kui peaks valima siis eriti meelepärased on naiste lühikesed lõikused ja föönisoengud.

Hedy juurde võiks tulla inimesed kes naudivad salongihooldusi juustele või peanahale kuna Hedy on tõeline proff peamassaažis ta naudib seda ise ja inimesed räägivad sellest veel ka järgmisel külastusel. Kindlasti tuleks Hedy puhul veel mainida tema nobedaid näppe kuna igasugused punutised ja punupatsid on tema pärusmaa ja meelistegevus.

Vabal ajal haarab Hedy hea meelega esimese asjana mõne hea raamatu ja loeb selle ühe jutiga läbi ja kui raamatu kõrvalt aega üle jääb siis meeldib talle veel joonistada või vabas õhus liikuda

Hedy:”Kõige tähtsamad omadused inimeses on minu jaoks sõbralikkus, avatus ja ausus”.

Lemmik värv: ORANŽ JA ELEKTRI SININE

Minule meeldib RandRilus töötada kõige enam sellepärast, et siin on mõnus hubane interjöör ja kolleegid, kes on toredad ja abivalmid.

Meie salongi kliendid on samuti sõbralikud nagu minu kolleegidki, samas väga kirju ja erinevate soovidega seltskond.

Broneeri aeg Hedy juurde juba täna!

#madebyrandriluhedy

EVE KALLANDI

Kosmeetik

Kutsehariduse kosmeetiku erialal olen omandanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis, mille lõpetasin 2003. aastal. Soovin pakkuda klientidele professionaalset nõu ja abi, et saavutada efektiivseid tulemusi oma naha ilu eest hoolitsemisel. Parimate lahenduste leidmiseks olen aastate jooksul pidevalt täiendanud end erinevatel koolitustel. Olen ka DMK ravikosmeetikasarja diplomeeritud terapeut, mis võimaldab pakkuda lahendusi ka tõsisemate iluprobleemide korral. Mulle meeldib näha rõõmsaid ja rahulolevaid kliente ja see on parim tunnustus mulle minu töös.

Kosmeetik Eve juurde saab aegu broneerida numbril: (+372) 528 5353

RITA KOTSUR

Kosmeetik

Olen lõpetanud Juuksurite ja Kosmeetikute erakooli 2003.a.

Kosmeetikuna töötanud 15 a.
Täiendanud end erinevatel koolitustel läbi aastate. Töötanud paljude ilubrändidega.
Lisaks on mul pikaaegne kogemus suhkrudepillatsioonide tegemisel.
Armastan oma tööd ja oma kliente.

Kosmeetik Rita juurde saab aegu broneerida numbril: (+372)53544317

MERLE PEEGEL

Küünetehnik

Saage tuttavaks, tema on Merle.

Merle on töötanud küünetehnikuna aastast 2005, selle aja jooksul on Merlel mitmeid diplomeid ette näidata, näiteks baltimaade vahelises küünetehnikute võistlusel prantsuse maniküüris 2. koht. Merle on ennast veel palju koolitanud erinevate küünedisainide näol.

Merle tunneb, et ta saab ennast loominguliset väljendada klientide küünte peal ja eriti tore on seda teostada nendele inimestele kellel puudub tulles võib- olla oma nägemus disainist aga lahkudes on saanud neid enda välja mõeldud disainiga rõõmustada

Merle ütleb ise, et kõik korrektse ja kauni prantsuse maniküüri soovijad on minu juurde väga oodatud!

Vabal ajal meeldib Merlele teha kepikõndi, koristada ja veeta aega sõpradega.

Lemmik värv: MUST JA VALGE

Minule meeldib RandRilus töötada, sest siin on rahulik ōhkkond ja head inimesed

Meie salongi klientuur on värvikas, palju erinevaid inimesi. Enamus kliendid on üsna teadlikud oma soovides sellepärast on nad ka siia tee leidnud.

Broneeri aeg Merle juurde!