top of page

   Meist

RandRilu Salong on oma motoks võtnud kirjaniku Maya Agelou kuulsad sõnad:

 

" I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."

 

Meie jaoks tähendab see, et soovime pakkuda meeldejäävat salongi kogemust hea teeninduse ja rõõmsameelse seltskonnaga, lisaks kõrgele kvaliteedi standardile.

MEIE VÄÄRTUSED:

  •  LOJAALSUS

         ,Be Present ' Olla alati parim versioon iseendast. Diskreetne ja usaldusväärne. Märgata teisi, pakkuda sellega kindlustunnet teistele tiimi liikmetele ja                         meie klientidele.

  •  RÕÕMSAMEELSUS

         Nautida oma tööd ja tunda sellest rõõmu ja uhkust. Särada ja lasta ka teistel särada. Olla avatud meelega, naeratada, kallistada ja teha komplimente,                         pakkudes sellega tunnustustust.

  •  PROFESSIONAALSUS

         Olla kursis oma ametis toimuvaga, uudishimulik, tunda huvi ja teavitada ka teisi tiimi liikmeid. Panustada enese harimisele ja jagada teadmisi ka teistega.                   Osata kuulata kliente, jagada soovitusi ja näpunäiteid. Olla täpne, kohusetundlik, vastutustundlik ja hoida salongis head ja sõbralikku õhkkonda, ning üleüldist           korrashoidu, lisaks oma isikliku töökoha omale.

 

Oma töös kasutame tooteid KEVIN.MURPHY poolt, mille COLOR.ME juuksevärvid on keskkonna sõbralikud, ei testita loomade peal ning baseeruvad võimalikult looduslikel koostisainetel, sisaldades mett, granaatõuna ning sheavõid. Viimistlusvahendid on samuti keskkonna säästlikud ning ei sisalda sulfaate ja parabeene.

 

Saa tuttavaks ka meie salongi kollektiiviga:

139A6755.jpg

RAIMO SUVISTE

Juuksur/Stilist

Saage tuttavaks, tema on Raimo, Randrilu salongi teine südame pool.

 

Raimo on töötanud juuksurina aastast 1997, selle pika staaži jooksul on Raimo käinud mitmetel ägedatel juukseshowdel, moeshowdel, juuksuri võistlustel (kus on esikohtigi saavutatud) ja tagalavadel. Eredamalt on meeles näiteks Guinessirekordi üritus Madridis, kus oli kõige rohkem erirahvusest modelle ja kõige pikem moeshow läbi aegade. Ristoga koos sai loodud Randrilu salong, veel on koos üles astutud näiteks ilumessil, kus pidi tegema fantaasiasoenguid pesumodellidele, ilumessi raames aastal 2002 osales veel Raimo võistlusel koos jumestaja Meelis Kirkiga, kus saavutati jällegist esikoht, kus teemaks oli “20’date aastate moeikoon ajakirjakaanel”. Loomulikult on Raimo ka alati paljudel Tallinna moeüritustel ERKI moeshow, Tallinn fashion week jne, modellidele kauneid soenguid loomas.

Raimo armastab enim juuksuritöö juures filigraanseid ülespandud soenguid teha kui ka täpseid juukselõikusi teostada.

 

Raimo juurde peaksid pöörduma kõik inimesed, kellele meeldiksid ja sobiksid silmapaistvad värvid, lõikused kui ka soengud.

 

Vabal ajal võib Raimot leida rattaga sõitmast, aiandusega tegelemast või reisimast

 

Lemmik värv: KOLLANE JA LILLA

 

Raimo:” Inimestes hindan enim inimest ennast, st. nendest peegelduvat heatahtlikkust, südamlikkust, siirust ja austust teise inimese vastu!”

 

Mulle meeldib RandRilus töötada, kuna äge on teha enda asja :)

 

Meie kliendid on nagu meie isegi, rõõmsad, lõbusad ja alati saab nalja. Nendele meeldib samuti glamuur ja jälgida ja kaasa elada meie tegevustele.

#madebyrandriluraimo

Risto Pillaroo

RISTO PILLAROO

Koolitaja / Juuksur-Stilist / Jumestaja

Saage tuttavaks, tema on Risto, RandRilu salongi üks südame pool.

Risto on töötanud juuksurina aastast 2005, sellest ajast tänapäevani on Ristol ette lugeda mitmeid suuri saavutusi k.a RandRilu salongi loomine ja Kevin Murphy Eesti koolitajaks olemine. Risto on osalenud kahel korral Hairfusion showl, Kevin Murphy “Future.Love” showl Prahas, "FAST.FORWARD" show Berliinis ja Soomes, Eestis lööb Risto kaasa alati Tallinn Fashion weekidel, disainiöö raames toimuvate showde tagalavadel kui ka ERKI moeshowl, luues juuksekunsti.

Risto armastab juuksuriks olemise juures enim terviku loomist nii värvi kui lõikuse näol, eriti kui teinekord inimesel endal ei olegi kohe kindlat visiooni siis selle väljaselgitamise protsess pakub Ristole palju rõõmu.

Risto poole peaksid pöörduma kõik inimesed, kellele meeldib personaalne lähenemine juuste näol ja eriti huvitavate ja teistsuguste värvilahenduste näol.

Kuna Risto on äärmiselt töökas ja hingega asja juures siis seda natukest vaba aega mis tal töö ja koolitamiste kõrvalt alles jääb kasutab ta hea meelega jalutuskäikudeks ja eks peab tõdema, et ka vabast ajast Risto teeb siiski tööd ja ettevalmistusi, ikka paremate tulemuste ja uute trendide järgimise ja loomise nimel

Lemmik värv: MUST JA TÜRKIISSININE

Risto: “Minule meeldib RandRilus töötada kuna siia on sattunud sellised ühtemoodi mõtlevad ja toredad inimesed, kes on inspireerivad ja kellega saab koos luua ilu ja korraldada toredaid üritusi. Ja muidugi meie toredad kliendid kindlasti üks põhjus”

Meie inimesed on klienditeadlikud, tähelepanelikud, väga armsad meile ja mõnega on juba pikk ajalugu ja taasnägemise rõõm alati suur!

#madebyrandriluristo

Argo Rohtla

ARGO ROHTLA

Juuksur / Jumestaja / Küünetehnik

#madebyrandriluargo

Janette Iskül

JANETTE ISKÜL

Juuksur 

Saage tuttavaks, tema on Janette RandRilu Tallinna salongi juhataja.

Janettel on koolilõpust möödas pea poolteist aastat ja praktika ajaga kokku on ta töötanud RandRilu salongis kohe 2 aastat. Juuksuri amet köitis teda juba teismelisena aga oskusi läks ta omandama hoopis aastaid hiljem.

Eriti kirglikult suhtub Janette juuksuritöös meestelõikustesse ja kõikidesse helestus töödesse (balayage, highlights ja igasugused eritehnikad in general) seega kõik selliste lõikuste ja vävide austajad on väga oodatud tema juurde!

Vabal ajal meeldib Janettele tegeleda muusikaga, eriti laulmise ja klaverimänguga.

Janette:”Inimestes hindan enim ausust ja eriti atraktiivseks teeb inimene kes on millegi suhtest väga kirglik ja püüdlik, olgu selleks tema töö või mõni hobi”.

Lemmik värv: KOLLANE JA ORANŽ

Minule meeldib RandRilus töötada, sest siin on head inimesed ja palju toredaid ja õpetlikke projekte milles saab kaasa lüüa.

Meie salongi klientuur on värvikas ja inimesed humoorikad, igav ei hakka kunagi :)

Broneeri aeg Janette juurde!

#madebyrandrilujanette

Hedy Õunaid

HEDY ÕUNAID

Noorjuuksur 

Saage tuttavaks, tema on Hedy.

Hedy on töötanud juuksurina järjepidavalt ja täiskohaga alates 2021 aasta algusest, kuigi kooli lõpust on möödas juba 3 aastat, siiani on juuksuri töö olnud pigem hobi teise töö kõrvalt. Hetkel on Hedy jaoks juuksuri töös kõik osad pinget pakkuvad, kuna nagu ta ise ütleb:”Kõik on alles õpijärgus ning iga asi ja tegevus on veel väga- väga põnev” Kuigi kui peaks valima siis eriti meelepärased on naiste lühikesed lõikused ja föönisoengud.

Hedy juurde võiks tulla inimesed kes naudivad salongihooldusi juustele või peanahale kuna Hedy on tõeline proff peamassaažis ta naudib seda ise ja inimesed räägivad sellest veel ka järgmisel külastusel. Kindlasti tuleks Hedy puhul veel mainida tema nobedaid näppe kuna igasugused punutised ja punupatsid on tema pärusmaa ja meelistegevus.

Vabal ajal haarab Hedy hea meelega esimese asjana mõne hea raamatu ja loeb selle ühe jutiga läbi ja kui raamatu kõrvalt aega üle jääb siis meeldib talle veel joonistada või vabas õhus liikuda

Hedy:”Kõige tähtsamad omadused inimeses on minu jaoks sõbralikkus, avatus ja ausus”.

Lemmik värv: ORANŽ JA ELEKTRI SININE

Minule meeldib RandRilus töötada kõige enam sellepärast, et siin on mõnus hubane interjöör ja kolleegid, kes on toredad ja abivalmid.

Meie salongi kliendid on samuti sõbralikud nagu minu kolleegidki, samas väga kirju ja erinevate soovidega seltskond.

Broneeri aeg Hedy juurde juba täna!

#madebyrandriluhedy

Eve Kallandi

EVE KALLANDI

Kosmeetik

Kutsehariduse kosmeetiku erialal olen omandanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis, mille lõpetasin 2003. aastal. Soovin pakkuda klientidele professionaalset nõu ja abi, et saavutada efektiivseid tulemusi oma naha ilu eest hoolitsemisel. Parimate lahenduste leidmiseks olen aastate jooksul pidevalt täiendanud end erinevatel koolitustel. Olen ka DMK ravikosmeetikasarja diplomeeritud terapeut, mis võimaldab pakkuda lahendusi ka tõsisemate iluprobleemide korral. Mulle meeldib näha rõõmsaid ja rahulolevaid kliente ja see on parim tunnustus mulle minu töös.

Kosmeetik Eve juurde saab aegu broneerida numbril: (+372) 528 5353

Merle Peegel

MERLE PEEGEL

Küünetehnik

Saage tuttavaks, tema on Merle.

Merle on töötanud küünetehnikuna aastast 2005, selle aja jooksul on Merlel mitmeid diplomeid ette näidata, näiteks baltimaade vahelises küünetehnikute võistlusel prantsuse maniküüris 2. koht. Merle on ennast veel palju koolitanud erinevate küünedisainide näol.

Merle tunneb, et ta saab ennast loominguliset väljendada klientide küünte peal ja eriti tore on seda teostada nendele inimestele kellel puudub tulles võib- olla oma nägemus disainist aga lahkudes on saanud neid enda välja mõeldud disainiga rõõmustada

Merle ütleb ise, et kõik korrektse ja kauni prantsuse maniküüri soovijad on minu juurde väga oodatud!

Vabal ajal meeldib Merlele teha kepikõndi, koristada ja veeta aega sõpradega.

Lemmik värv: MUST JA VALGE

Minule meeldib RandRilus töötada, sest siin on rahulik ōhkkond ja head inimesed

Meie salongi klientuur on värvikas, palju erinevaid inimesi. Enamus kliendid on üsna teadlikud oma soovides sellepärast on nad ka siia tee leidnud.

Broneeri aeg Merle juurde Instagramis @merle.nails ja Facebookis Merle Nails 

Gerta Raidma

GERTA RAIDMA

Noor- Küünetehnik

Saage tuttavaks, tema on Gerta.

Broneeri aeg Gerta juurde lacqueer@gmail.com või Instagramis @lacqueer_nails ja Facebookis Lacqueer

bottom of page