Meist

RandRilu Salong on oma motoks võtnud kirjaniku Maya Agelou kuulsad sõnad:

 

" I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."

 

Meie jaoks tähendab see, et soovime pakkuda meeldejäävat salongi kogemust hea teeninduse ja rõõmsameelse seltskonnaga, lisaks kõrgele kvaliteedi standardile.

MEIE VÄÄRTUSED:

  •  LOJAALSUS

         ,Be Present ' Olla alati parim versioon iseendast. Diskreetne ja usaldusväärne. Märgata teisi, pakkuda sellega kindlustunnet teistele tiimi liikmetele ja                         meie klientidele.

  •  RÕÕMSAMEELSUS

         Nautida oma tööd ja tunda sellest rõõmu ja uhkust. Särada ja lasta ka teistel särada. Olla avatud meelega, naeratada, kallistada ja teha komplimente,                         pakkudes sellega tunnustustust.

  •  PROFESSIONAALSUS

         Olla kursis oma ametis toimuvaga, uudishimulik, tunda huvi ja teavitada ka teisi tiimi liikmeid. Panustada enese harimisele ja jagada teadmisi ka teistega.                   Osata kuulata kliente, jagada soovitusi ja näpunäiteid. Olla täpne, kohusetundlik, vastutustundlik ja hoida salongis head ja sõbralikku õhkkonda, ning üleüldist           korrashoidu, lisaks oma isikliku töökoha omale.

 

Oma töös kasutame tooteid KEVIN.MURPHY poolt, mille COLOR.ME juuksevärvid on keskkonna sõbralikud, ei testita loomade peal ning baseeruvad võimalikult looduslikel koostisainetel, sisaldades mett, granaatõuna ning sheavõid. Viimistlusvahendid on samuti keskkonna säästlikud ning ei sisalda sulfaate ja parabeene.

 

Saa tuttavaks ka meie salongi kollektiiviga:

DT3B9904.jpg

*

Juuksur/Stilist

RAIMO SUVISTE

DT3B9815.jpg

*

Koolitaja / Juuksur-Stilist / Jumestaja

RISTO PILLAROO

*

Juuksur / Jumestaja / Küünetehnik

ARGO ROHTLA

*

Noorjuuksur 

JANETTE ISKÜL

*

Noorjuuksur 

HEDY ÕUNAID

Kutsehariduse kosmeetiku erialal olen omandanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis, mille lõpetasin 2003. aastal. Soovin pakkuda klientidele professionaalset nõu ja abi, et saavutada efektiivseid tulemusi oma naha ilu eest hoolitsemisel. Parimate lahenduste leidmiseks olen aastate jooksul pidevalt täiendanud end erinevatel koolitustel. Olen ka DMK ravikosmeetikasarja diplomeeritud terapeut, mis võimaldab pakkuda lahendusi ka tõsisemate iluprobleemide korral. Mulle meeldib näha rõõmsaid ja rahulolevaid kliente ja see on parim tunnustus mulle minu töös.

Kosmeetik Eve juurde saab aegu broneerida numbril: (+372) 528 5353

Kosmeetik

EVE KALLANDI

Olen lõpetanud Juuksurite ja Kosmeetikute erakooli 2003.a.

Kosmeetikuna töötanud 15 a.
Täiendanud end erinevatel koolitustel läbi aastate. Töötanud paljude ilubrändidega.
Lisaks on mul pikaaegne kogemus suhkrudepillatsioonide tegemisel.
Armastan oma tööd ja oma kliente.

Kosmeetik Rita juurde saab aegu broneerida numbril: (+372)53544317

Kosmeetik

RITA KOTSUR

*

Küünetehnik

MERLE PEEGEL