top of page

 Juuksehooldused

                 Noorjuuksur / Juuksur / Juuksur-stilist

TAHE MAGIC BOTOX JUUKSEHOOLDUS

16-32 / 20-40 / 23-43

60 min.

(Sisaldab pesu, föönisoengut ja zguttimist)

TAHE MAGIC BOTOX JUUKSEHOOLDUS (lisatuna juuksevärvi teenusele)

8-16 / 10-20 / 13-23

90 min.

KEVIN.MURPHY TREAT.ME niisutav hooldus

25

(Lisandub föönisoengu ja/või juukselõikuse hind)

OLAPLEX juukseid taastav, parandav ja tugevdav VESILAHUSE HOOLDUS

32 / 40 / 40

(Lisandub föönisoengu ja/või juukselõikuse hind)

OLAPLEX juukseid taastav, parandav ja tugevdav VESILAHUSE HOOLDUS (lisatuna juuksevärvi teenusele)

32 / 40 / 40

OLAPLEX

Lisatuna värvi, blondeerija, keemilise loki või keemilise sirgendamise sisse. Aitab kaitsta ja tugevdada juuksestruktuuri

OLAPLEX N#1 lisatuna värviteenusele 1 ml

5 / 6 / 6

OLAPLEX N#1 lisatuna värviteenusele 1,8 ml

8 / 10 / 10

OLAPLEX N#1 lisatuna värviteenusele 3.75 ml

12 / 15 / 15

OLAPLEX N#1 lisatuna värviteenusele 7.5 ml

20 / 25 / 25

OLAPLEX N#1 lisatuna värviteenusele 15 ml

36 / 45 / 45

Please reload

  - Mis on Žguttimine?

Žguttimise abil leitakse kõik lõhenenud juukseotsad, et nendele erilist tähelepanu pöörata.

 

 

 
Tahe Magic Botox on unikaalne vananemisvastane juuksehooldus, mis niisutab ja toidab juukseid ning annab neile tagasi tõelise sära. Tahe Magic Botoxi neli peamist koostisosa on:
  - Argaaniaõli ehk „Maroko vedel kuld“ on kõige kallim õli maailmas. Õlil on regenereerivad ja kuumuse eest kaitsvad omadused. Samuti on õli väga hinnatud antioksüdandina.
  - Keratiin toimib kui niisutav ja juuksekiudu taastav koostisaine, säilitab ja parandab kutiikula struktuuri ning kaitseb seda kahjulike keemiliste ja füüsiliste kõrvalmõjude eest.
  - Looduslik kollageen niisutab ja toidab juukseid ning annab neile tagasi nende endise , noorusliku väljanägemise. Kollageen annab juustele elastsuse ja struktuuri.
  - Hüalüroonhape on looduslik niisutaja, seob oma kaalust üle 1000 korra rohkem vett, toimib "ruumitäitjana" rakkude vahel ja aitab juuksesoomused omavahel ühendatuna hoida.Taastab juukse loomuliku niiskuse.
Tahe Magic Botox juuksehooldus on mõeldud kahjustunud, töödeldud, kuivale, rikutud juuksele. Tahe Magic Botoxi eesmärk on niisutada ja toita juukseid nii seest kui ka väljastpoolt, anda neile tagasi elastsus ning vähendada juuste kahusust. Kui juuksed on halvas seisus, võiks Tahe Magic Botoxi hooldust teha ühe kuu jooksul 2-4 korda ning edaspidi toime säilitamiseks 1 kord kuus või peale igat värvimist.

 

Koduhooldus
Peale Tahe Magic Botox juuksehooldust on kindlasti tarvis kasutada koduhoolduses sulfaadivabu juuksehooldustooteid. Samast sarjast on meil pakkuda Tahe Magic sulfaadivaba šampoon ning spreimask, mis on müügil juuksurisalongides.Kui kasutada peale Tahe Magic Botoxi juuksehooldus tavalisi sulfaati sisaldavaid tooteid, siis koorime me Botoxi juustest välja ning hooldusest ei olnud mingit kasu.Tahe Magic Botox juuksehoolduse tulemused on näha juba peale esimest hoolduse korda.
bottom of page